Za szybcy... PDF Drukuj Email
Leonardo da Vinci IVT - LdV 2012
A28LdV2012

Najlepsi z najlepszych

Kolejna przygoda za nami. Wypad na gokarty to największa dotychczasowa dla nas atrakcja. Było super - nic dodać, nic ująć. Kapitalna zabawa. Wszyscy szaleliśmy w naszych małych szybkich samochodzikach. Prędkość kosmiczna, to i stłuczek też było sporo. Jednak nikomu nic się nie stało. Obsługa toru czuwała nad naszym bezpieczeństwem. Rywalizacja do końca zawodów była ostra, każdy chciał wygrać. Jak na porządny wyścig przystało na koniec nie zabrakło zwycięzców, statuetek no i wspólnych fotek. Zapraszamy do GALERII(!)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My w Akademii

Czas na pokazanie nas w Akademii, w której spotykamy się bardzo często. Wszystkie nasze lekcje języka angielskiego, czy spotkania, odbywają się właśnie tu. Akademia jest jedną z wiodących szkół językowych w Wielkiej Brytanii posiadająca akredytację British Council oraz znak jakości ISO 9001. North West Academy szczyci się tym, że dostarcza uczniom niezapomnianych wrażeń i doświadczeń zawodowych. Bardzo ciepło przyjęli nas pracownicy Akademii. Spotkaliśmy się z sympatycznymi lektorami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Dyrektorem Akademii jest John Mc Gowan, który chwali sobie współpracę z naszą szkołą. Zapraszamy do GALERII(!)